O nas - Black&White Baby Stuff
babystuff
two-dolls
0

O nas

Black&White Baby Stuff – Pierwsza Zabawka, to firma, która powstała z zamiłowania do wyjątkowych zabawek dla dzieci w 2017 roku.

Wszystkie produkty, które u nas znajdziecie projektujemy sami od podstaw, a następnie testujemy i dopracowujemy tak, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje.

Na początku wprowadziliśmy naszą linie Black&White, w której znajdują się kontrastowe zabawki dla najmłodszych. Każda z nich to przemyślany projekt, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań Waszych maluszków, tak aby być pierwszą i ulubioną zabawką. Nasze zabawki są bezpieczne, ponieważ nie posiadają takich elementów jak plastikowe oczy czy nos. Każda część jest ręcznie haftowana. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych polskich tkanin w Polsce.

Obecnie rozwijamy się o kolejną, kolorową linię śliniaków dla dzieci, które zaczynają rozszerzać swoją dietę. Gustowne śliniaki,  spełniają swoją najważniejszą funkcję, a przy tym pięknie wyglądają.

Staramy się zbliżyć Was do siebie już od pierwszych dni. Dlatego ciągle pracujemy nad tworzeniem nowych wzorów dla Twojego dziecka.

 

…Bo wszyscy wiemy, że to co pierwsze jest najważniejsze.